Itt vagy: » Megyei Tanács » Álláshirdetések » Álláshirdetés a megyemenedzseri állás betöltésére

Álláshirdetés a megyemenedzseri állás betöltésére

2012. szeptember 12., szerda

KOVÁSZNA MEGYE TANÁCSA versenyvizsgát szervez a megyemenedzseri állás betöltésére 2012. október 26. és 31. között.

KOVÁSZNA MEGYE TANÁCSA

versenyvizsgát szervez a megyemenedzseri állás betöltésére 2012. október 26. és 31. között.

A pályázók kiválasztása Kovászna Megye Tanácsának a 2012. évi 122-es határozatával jóváhagyott feltételek szerint történik:

Általános feltételek:
a)  román állampolgárság, más Európai Uniós tagállam vagy az Európai Gazdasági Térséghez tartozó állam állampolgára és romániai lakhely;
b)  a román nyelv ismerete (beszélt és írott);
c)  legkevesebb 18 éves életkor;
d)  teljes cselekvőképesség;
e)  megfelelő egészségi állapot a családorvos, vagy az illetékes egészségügyi intézmény által kibocsátott igazolással bizonyítva;
f)   nem végzett a törvény általi meghatározás szerinti politikai rendőrségi tevékenységet;
g)  büntetlen előélet;
h)  az elmúlt két évre vonatkozó szakmai kiértékelés, vagy a szakmai és erkölcsi jellemzést is tartalmazó ajánlás bemutatása;
i)   az eddigi tevékenységét bemutató önéletrajz.

Sajátos feltételek:
a)  közgazdasági, közigazgatási, műszaki és/vagy jogi szakirányú egyetemi végzettség;
b)  közép szintű számítógép-kezelői ismeretek;
c)  legalább egy idegen nyelv középfokú ismerete;
d)  helyi közigazgatási tapasztalat;
e)  szükséges tulajdonságok, készségek, képességek:
-   szervezés és koordinálás
-   elemző és összegző
-   tervező és stratégiai cselekvő
-   ellenőrző és hiba-megállapító
-   a célkitűzések és feladatok hatékony megoldása
-   kiváló beszélt és írott kommunikációs-készség
-   hatékony csapatmunka, vezetőként és tagként
-   jó kapcsotatteremtő-készség felettesekkel, kollégákkal, beosztottakkal, a közösséggel
-   az emberi erőforrások gazdaságos felhasználása
-   tanácsadási és irányítási képesség
-   közvetítő- és tárgyalókészség
-   az előirányzott források hatékony kezelése
f)   utazási és kiszállási hajlandóság;
g)  hosszabbított munkaidőre való hajlandóság.

A versenyvizsgára jelentkezőknek eleget kell tenniük mind az általános, mind a sajátos feltételeknek.

A versenyvizsgára az intézmény székhelyén kerül sor (Sepsiszentgyörgy, Szabadság tér 4.), írásbeli 2012. október 26-án 9 órától, interjú 2012. október 31-én.

A jelentkezési iratcsomót a Kovászna Megye Tanácsa emberi erőforrások irodájához kell benyújtani a hirdetésnek a megyei tanács székhelyén való kifüggesztésétől  számított 10 napon belül.

Mellékeljük a könyvészetet, valamint a pályázathoz szükséges iratok jegyzékét.

További tájékoztatást Kovászna Megye Tanácsa emberi erőforrások irodája nyújt a székhelyen, illetve a 0267/311190 vagy 0367/403900 (139-es mellék) telefonszámon.

TAMÁS Sándor
elnök

A könyvészet román nyelven megtekinthető itt.

A szükséges iratok jegyzéke román nyelven megtekinthető itt.

Hírek